Meble przemysłowe (dawna SOVELLA)

Czy jesteś w stanie wyobrazić sobie funkcjonowanie zakładu przemysłowego, w którym nie ma specjalnie przystosowanych do pracy mebli? Czy jesteś w stanie wyobrazić sobie miejsce pracy zupełnie pozbawione ergonomii, gdzie podstawowe czynności sprawiają wiele problemów pracownikom? Prawdopodobnie to wyobrażenie nie należy do najprzyjemniejszych, a praca w takim przedsiębiorstwie może stać się prawdziwą udręką i powodować wiele niepotrzebnego bałaganu. Rozwiązaniem wszelkich tego typu problemów są funkcjonalne meble przemysłowe, dlatego specjalnie dla Ciebie i Twojej firmy przygotowaliśmy ofertę pozwalającą na wyposażenie niemalże każdej hali produkcyjnej, magazynowej czy każdej innej przestrzeni, w której wskazana jest dobra organizacja pracy. W związku z tym pragniemy przedstawić meble przemysłowe od znanego producenta Sovella, który obecnie jest częścią TRESTON GROUP.

Praktyczność miejsca podstawą efektywnej pracy

Meble przemysłowe tej linii zostały zaprojektowane z pełnym uwzględnieniem wszelkiej ergonomii. Modułowa konstrukcja stanowisk pracy zapewnia klientom dużą elastyczność przy ich projektowaniu i tworzeniu nowych konfiguracji w zależności od potrzeb. Nasze produkty są w stanie wypełnić niemal każdą przestrzeń. Decydując się na tę linię mebli przemysłowych możesz mieć pewność, że poprzez ich elastyczną budowę jesteś w stanie wypełnić nawet najbardziej wyjątkową i wymagającą przestrzeń.

Meble przemysłowe i ich funkcjonalność

Przygotowaliśmy rozwiązania sprawdzające się niemalże w każdej dziedzinie przemysłu. W tej linii dostępne są stanowiska montażowe ESD dla przemysłu elektronicznego, stoły do ciężkich prac mechanicznych, wózki technologiczne, regały i szafki narzędziowe oraz modułowy system przenośników rolkowych i grawitacyjnych. Meble przemysłowe sprawią, iż praca stanie się znacznie przyjemniejsza oraz bardziej efektywna. Zauważalnie ułatwione zostaną codzienne obowiązki oraz podwyższy się komfort pracy wszystkich pracowników. Modułowość poszczególnych zestawów pozwala na dostosowanie elementów do konkretnych potrzeb danego przedsiębiorstwa.

Solidne wykonanie gwarantujące maksimum bezpieczeństwa

Meble przemysłowe znajdujące się w naszej ofercie charakteryzują się niezwykle solidnym wykonaniem oraz ponadczasową wytrzymałością. Projektanci postawili przede wszystkim na bezpieczeństwo i ergonomię. Powszechnie wiadomo, że właściwe przechowywanie oraz łatwy dostęp do składowanych przedmiotów jest procesem pozwalającym na duże oszczędności przedsiębiorstwa, dlatego chociażby z tego powodu meble te są doskonałą propozycją.

 

 

sovella esd workshop

Treston Ergona - Wydajność. Ergonomia. Bezpieczeństwo