Stoły do pakowania / stoły kompletacyjne

Stoły do pakowania to niezbędne wyposażenie każdego wielkiego zakładu produkcyjnego, jak również wielu mniejszych przedsiębiorstw. Nie można sobie wyobrazić lepszego sposobu na właściwą organizację pracy oraz usprawnienie działania . Oferowane przez nas stoły do pakowania renomowanej firmy Treston, to wyjątkowe produkty, które z pewnością sprawdzą się w Twojej firmie, bez względu na branżę, którą reprezentuje.

Wyjątkowa ergonomia oraz wysoki komfort pracy

Stoły do pakowania przede wszystkim powinna charakteryzować ponadprzeciętna ergonomia budowy. Konstruktorzy z firmy Treston dołożyli wszelkich starań, aby pomóc przedsiębiorcy w podwyższeniu efektywności pracy oraz zoptymalizowaniu czasu, który jest potrzebny na pakowanie produktów. Co więcej, zadbali oni również o komfort oraz indywidualne potrzeby pracowników obsługujących stoły do pakowania. Dzięki regulowanej wysokość blatu, mieszczącej się w przedziale pomiędzy 760 a 1050 mm, możliwe jest dokładne dostosowanie wysokości stołu do warunków fizycznych konkretnego pracownika. Warto mieć to na uwadze, gdyż seria tego typu małych niuansów widocznie przekłada się na jakość pracy oraz zadowolenie wszystkich zatrudnionych.

Dziecinnie prosta obsługa

Stoły do pakowania wyposażone zostały w pionowe profile oraz laminowaną półkę z wygodną regulacją wysokości pomiędzy 1100 a 1650 mm. Górna półka posiada 6 stalowych przegródek podtrzymujących kartony lub inne rzeczy niezbędne przy pakowaniu produktów.

Postaw na stoły do pakowania od firmy Treston i pozbądź się wszelkich problemów

Firma Treston zadbała o uniwersalność stołów, w konsekwencji czego konstrukcja stołu TP jest identyczna z TPH i pasują do nich te same akcesoria. Na wyposażeniu dodatkowym znajduje się nóż do cięcia foliii/papieru, uchwyty do monitora LCD, szafki podwieszane, pojemniki na akcesoria, stojaki na materiały opakowaniowe w rolkach i kartonach, płyta perforowana do zawieszania narzędzi, oświetlenie, wózki. Istnieje również możliwość ustawienia stanowiska pod dowolnym kątem.

Konstrukcja:
  • Regulowana wysokość blatu od 760 do 1050 mm.
  • Stoły do pakowania wyposażone są w pionowe profile, laminowaną półkę z regulacją wysokości pomiędzy 1100, a 1650 mm.
  • Górna półka posiada 6 stalowych przegródek podtrzymujących kartony.
  • Konstrukcja stołu identyczna z TP/TPH - pasują te same akcesoria.
  • Dostępne akcesoria dodatkowe: nóż do cięcia folii/papieru, uchwyty do monitora LCD, szafki podwieszane, pojemniki na akcesoria, stojaki na materiały opakowaniowe w rolkach i kartonach, płyta perforowana do zawieszania narzędzi, oświetlenie, wózki.
  • Możliwość ustawienia stanowiska pod kątem.

 

 

Pobierz cały katalog

  

Treston Ergona - Wydajność. Ergonomia. Bezpieczeństwo