Taśma z nadrukiem

 

Istnieje możliwość liniowego umieszczania grafiki, wiadomości lub logo. Są to taśmy w bardzo dużym stopniu odporne na rozmazywanie grafiki.

 

Dostępne możliwości nadruku:

1. Dwukolorowy, tj.:
    A.
Czarny tekst na białym, czerwonym albo żółtym tle,
    B. Biały tekst na czerwonym tle,
    C. Pomarańczowy albo niebieski tekst na białym tle.

2. Full Color, czyli dowolny kolor, dowolny obraz na białym tle.


Taśma dostępna jest w rolkach o długośc 30m (dwukolorowa) lub 15m (Full Color) oraz w szerokości 5cm, 7,5cm lub 10cm . Minimalne zamówienie to 3 rolki.

 

Nominalna grubość:

0.93 mm

 

Montaż taśm:

Przed przystąpieniem do naklejania taśm należy upewnić się, że podłoga jest absolutnie czysta i sucha, najlepiej bez pozostałości farby lub starej taśmy.

Jeżeli taśma ma być naklejona na podłogę ze starą farbą lub taśmą, należy usunąć wszystkie klejące lub odchodzące od podłoża fragmenty, ponieważ takie pozostałości spowodują odklejanie się nowej taśmy.

Podłoże musi być czyste i suche. Aby mieć pewność, że po myciu podłogi nie pozostanie żaden osad, zaleca się stosowanie środków czyszczących z minimalną lub zerową zawartością chloru.

 Preparaty zawierające chlor pozostawiają osad utrudniający przywieranie taśmy do podłoża (powodują efekt podobny jak po naklejeniu plastra na tłustą lub wilgotną skórę).

 Należy wyczyścić i przygotować podłogę co najmniej 30 minut przed zamontowaniem taśmy. Zaleca się mycie podłogi wodą z detergentem.

Jeżeli istnieje konieczność użycia środka odtłuszczającego, należy usunąć / zmyć preparat przed przyklejeniem taśmy.

W celu upewnienia się, że taśma została dokładnie przyklejona oraz w celu usunięcia ewentualnych pęcherzyków powietrza, można ostrożnie przejechać wzdłuż całej naklejonej linii czymś ciężkim, np. wózkiem.

 

Taśmy posiadają 12-miesięczną gwarancję producenta. Gwarancja nie obejmuje sytuacji kiedy produkt nie trzyma się powierzchni z powodu nieodpowiedniego przygotowania podłoża. Gwarancja nie ma zastosowania także w przypadku przeciągania lub przejazdu przez produkt dużych obciążeń, np. palet, wszelkiego rodzaju wózków paletowych, wózków widłowych itp..

 

 

Treston Ergona - Wydajność. Ergonomia. Bezpieczeństwo