Taśmy do miejsc o małym natężeniu ruchu

Jest to produkt  idealny dla narzędzi 5S, Six Sigma czy Visual Factory. 

Rolki taśmy mają długość 30m. Ze względu na niski profil taśma nie ma fazowanych krawędzi. Nie zaleca się jej zastosowania na powierzchniach porowatych.

  • Naklejki są tańsze niż malowanie
  • Montując takie oznakowanie nie tracimy czasu na schnięcie, utwardzenie, odparowanie itp.
  • 7 standardowych kolorów: Czerwony, Pomarańczowy, Żółty, Niebieski, Zielony, Czarny, Biały i 7 różnych szerokości (5cm, 7cm, 10cm,15cm, 30,5cm, 61cm, 86,5cm).

  • Łatwe do rekonfiguracji i naprawy

  • Prosta instalacja, bez konieczności przygotowań się oraz specjalistycznej pracy


Nominalna grubość:

0.76 mm

 

 

Montaż taśm:

Przed przystąpieniem do naklejania taśm należy upewnić się, że podłoga jest absolutnie czysta i sucha, najlepiej bez pozostałości farby lub starej taśmy.

Jeżeli taśma ma być naklejona na podłogę ze starą farbą lub taśmą, należy usunąć wszystkie klejące lub odchodzące od podłoża fragmenty, ponieważ takie pozostałości spowodują odklejanie się nowej taśmy.

Podłoże musi być czyste i suche. Aby mieć pewność, że po myciu podłogi nie pozostanie żaden osad, zaleca się stosowanie środków czyszczących z minimalną lub zerową zawartością chloru.

Preparaty zawierające chlor pozostawiają osad utrudniający przywieranie taśmy do podłoża (powodują efekt podobny jak po naklejeniu plastra na tłustą lub wilgotną skórę).

Należy wyczyścić i przygotować podłogę co najmniej 30 minut przed zamontowaniem taśmy. Zaleca się mycie podłogi wodą z detergentem.

Jeżeli istnieje konieczność użycia środka odtłuszczającego, należy usunąć / zmyć preparat przed przyklejeniem taśmy.

W celu upewnienia się, że taśma została dokładnie przyklejona oraz w celu usunięcia ewentualnych pęcherzyków powietrza, można ostrożnie przejechać wzdłuż całej naklejonej linii czymś ciężkim.

 
Produkty posiadają 12-miesięczną gwarancję producenta. Gwarancja nie obejmuje sytuacji kiedy produkt nie trzyma się powierzchni z powodu nieodpowiedniego przygotowania podłoża. Gwarancja nie ma zastosowania także w przypadku przeciągania lub przejazdu przez produkt dużych obciążeń, np. palet, wszelkiego rodzaju wózków paletowych, wózków widłowych itp.

Treston Ergona - Wydajność. Ergonomia. Bezpieczeństwo