Maty podłogowe

W wielu miejscach pracy, przedsiębiorstwach produkcyjnych, warsztatach, czy laboratoriach istnieje zwiększone ryzyko występowania nieszczęśliwych wypadków spowodowanych rozlanymi cieczami, pośpiechem, czy koniecznością częstego mycia podłogi. Czy jesteś w stanie wyobrazić sobie funkcjonowanie takich miejsc, kiedy podłoże nie jest usłane specjalistyczną, chroniącą przed poślizgnięciem matą podłogową? Z pewnością nie, dlatego przygotowaliśmy ofertę idealnie odpowiadającą na powyższą potrzebę. Antypoślizgowe maty podłogowe to idealne rozwiązanie prowadzące do wyeliminowania poślizgnięć w miejscach szczególnie narażonych na rozlewanie cieczy.

Antypoślizgowe maty podłogowe są gwarancją bezpieczeństwa w miejscu pracy

W swojej ofercie posiadamy maty podłogowe o wyjątkowych właściwościach antypoślizgowych. Ze względu na nieporowatą powierzchnię nie kumulują bakterii i doskonale sprawdzają się podczas użytkowania w obszarach szczególnego ryzyka. To niemalże doskonałe rozwiązanie dla wszelkiego rodzajów ośrodków medycznych, w których ponadprzeciętnie ważna jest sterylność, zakładach przetwórstwa żywności, gdzie panują bardzo rygorystyczne normy czystości czy w innych ośrodkach przemysłowych.

Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas maty antypoślizgowe były synonimem doskonałej jakości oraz ponadczasowości. Zostały wyprodukowane ze specjalnie wyselekcjonowanych materiałów, które są w stanie służyć przez wiele lat intensywnego użytkowania. Maty podłogowe wykonane zostały z gumy nitrylowej lub z gumy EPDM z dodatkiem antybakteryjnym i przeciwdziałającym zanieczyszczeniom powodowanym przez mikroorganizmy. Co więcej, położyliśmy ogromny nacisk na bezpieczeństwo. Zastosowaliśmy specjalne systemy ukośnych krawędzi oraz dokładnie zaplanowane formowanie, dzięki czemu mata nie zwija się, co eliminuje ryzyko potknięć.

Maty podłogowe i utrzymanie ich w czystości

Maty podłogowe nie powodują żadnych problemów w codziennym utrzymywaniu czystości. Można czyścić je pod strumieniem wody lub przy użyciu pary wodnej. Mogą być również autoklawizowane. Warto mieć to na uwadze - decydując się na zakup tego typu podłoża z pewnością pozwolisz sobie na zaoszczędzenie dużej ilości oraz pieniędzy.

Nasze maty podłogowe od lat cieszą się zaufaniem dużych oraz mniejszych przedsiębiorstw. Współpraca z nami jest gwarancją dobrze wydanych pieniędzy oraz zapewnieniu niemal stuprocentowego bezpieczeństwa pracy w firmie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania większej ilości informacji oraz poznania zasad współpracy.

 

Treston Ergona - Wydajność. Ergonomia. Bezpieczeństwo