KSZTAŁTY 5S

Kształty doskonale nadają się do użycia w programie 5S lub Six Sigma. Sprzedawane są w opakowaniach po kilka/ kilkadziesiąt sztuk - w zależności od wielkości naklejki.

Przeznaczone do zastosowania na podłożu w dobrym i średnim stanie.

  • oznakowanie jest dostępne w szerokiej gamie naklejek w formie kształtów, postaci lub znaków ostrzegawczych.

  •  „strzałki” i „ślady stóp” są idealne do prowadzenia ruchu pieszego

  • punkty "pux" są idealne dla obszarów o dużym natężeniu ruchu

  • "T" oraz narożniki "L" są idealne do organizowania przestrzeni podłogi

  • dostępne są także litery i cyfry

 

Montaż oznakowania:

Przed przystąpieniem do naklejania należy upewnić się, że podłoga jest absolutnie czysta i sucha, najlepiej bez pozostałości farby lub starej taśmy.

Jeżeli naklejka ma być naklejona na podłogę ze starą farbą lub taśmą, należy usunąć wszystkie klejące lub odchodzące od podłoża fragmenty, ponieważ takie pozostałości spowodują odklejanie się nowej taśmy / oznakowania.

Podłoże musi być czyste i suche. Aby mieć pewność, że po myciu podłogi nie pozostanie żaden osad, zaleca się stosowanie środków czyszczących z minimalną lub zerową zawartością chloru.

Preparaty zawierające chlor pozostawiają osad utrudniający przywieranie taśmy do podłoża (powodują efekt podobny jak po naklejeniu plastra na tłustą lub wilgotną skórę).

Należy wyczyścić i przygotować podłogę co najmniej 30 minut przed zamontowaniem taśmy. Zaleca się mycie podłogi wodą z detergentem.

Jeżeli istnieje konieczność użycia środka odtłuszczającego, należy usunąć / zmyć preparat przed przyklejeniem taśmy / oznakowania.

W celu upewnienia się, że naklejka została dokładnie przyklejona oraz w celu usunięcia ewentualnych pęcherzyków powietrza, można ostrożnie przejechać wzdłuż całej naklejonej linii czymś ciężkim, np. wózkiem.

 

Produkty posiadają 12-miesięczną gwarancję producenta. Gwarancja nie obejmuje sytuacji kiedy produkt nie trzyma się powierzchni z powodu nieodpowiedniego przygotowania podłoża. Gwarancja nie ma zastosowania także w przypadku przeciągania lub przejazdu przez produkt dużych obciążeń, np. palet, wszelkiego rodzaju wózków paletowych, wózków widłowych itp.

 

Treston Ergona - Wydajność. Ergonomia. Bezpieczeństwo